Jak ušetřit v domácnosti?

Máte své výdaje pod kontrolou a myslíte si, že již více ušetřit nelze? Nebo své výdaje příliš neřešíte a platíte kolik Vám kdo řekne?

Ať už patříte mezi jeden nebo druhý typ člověka nebo máte své výdaje nastavené jinak, můžete ušetřit na výdajích domácnosti ještě více. Přihlašte se do iMoyo a šetřte ihned. Jsme firma s rozsáhlými a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou ve svém oboru jedničkou. Dbáme na to, aby každý náš klient měl vlastního obchodního zástupce, který se mu dlouhodobě stará o výdaje domácnosti. Vy tak můžete věnovat čas rodinně nebo kamarádům.

S rozšířením portfolia produktů se snažíme ušetřit tam, kde to lidé nejvíce potřebují.


Jak u nás šetří obce i instituce?

Hledáte-li spolehlivého partnera, který Vám poradí, kde můžete vy nebo vaši občané ušetřit, obraťte se na nás. Naši obchodní zástupci jsou pevným pilířem, o kterého se můžete opřít a zároveň Vám odpoví na veškeré dotazy.

Veřejné zakázky pro obce i firmy zajišťujeme dle zákoně daných požadavků (zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek) - byl transparentní, nediskriminoval a dodržel rovný přístup při výběru dodavatelů.

Na již proběhlé veřejné zakázky se můžete podívat on-line na www.imoyo.cz/verejnezakazky. Dle zákona o zpracování osobních údajů jsou videa chráněna heslem.


Jak ušetřit ve firmě?

Ať už jste živnostník nebo máte velkou nadnárodní firmu, s námi může ušetřit každý. Říkáte si, proč zrovna my? Každá firma je svým způsobem specifická, proto i přístup našich obchodních zástupců ke každé firmě je individuální. U obchodních zástupců i ostatních zaměstnanců firmy probíhají průběžná školení, tudíž jsou špičkovými poradci ve svém oboru.