Počátek holdingu TG Community začal již v roce 2011, kdy se spojilo pár nadšenců v oblasti energetiky a založili společnost zabývající se ryze energetikou pro domácnosti. Již od počátku jsme se snažili uspořit výrazné prostředky v domácnosti, a to za elektřinu a plyn. Reference na sebe nenechali dlouho čekat. Rozšířili jsme nejen portfolio klientů, ale i naše řady. V roce 2013 jsme postupně přicházeli na to, že můžeme ušetřit nejen domácnostem, ale také obcím. Vymysleli jsme proto přímo produkt pro obce tak, aby splňoval zákonem dané podmínky.

Nejen díky dobrým podmínkám na trhu jsme v roce 2015, ušetřili výdaje více jak 50 000 klientům. Svoji základnu jsme přesunuli z Prahy do Brna. Zde jsme rozšířili obchodní oddělení i zákaznickou péči.

Postupně přidáváme další produkty. Klienti tak s námi mohou šetřit ihned po přihlášení. Nabídku služeb jsme rozšířili o tyto produkty:

  • Úspora na spotřebě vody - díky spořičům vody od předního dodavatele vyrobené v Itálii, dokážete ušetřit na spotřebě vody až o 40 % bez snížení komfortu. Více informací se dozvíte na www.kapkusetrim.cz.
  • Úspora díky solárním panelům - s partnerem S-Power nabízíme instalaci na klíč, a to přes vyřízení dotace až k instalaci. Stačí si jen vybrat, který systém je pro vás ten pravý.

Od roku 2017 se naše kanceláře TG Community rozšířily na ulici Vídeňskou a Olomouckou v Brně.

V neposlední řadě jsme pro vás připravili platformu, kde můžete mít výdaje své domácnosti přímo u sebe (a to ve vašem mobilním zařízení). Více informací se dozvíte v záložce Aplikace iMoyo.